4shared

3.88.0

4.7

21

4shared hesabınızı yönetmenin en iyi yolu

5.9M

Bu uygulamayı oyla

4shared, kendi hesabını yönetebileceğin, dosyalar için platformların veritabanları yoluyla arama yapabileceğin ve istediğin zaman istediğin şeyi indirebileceğin aynı ismin resmi uygulamasıdır.

Veriyi değiştirebilme, kopyalama, yeniden adlandırma, dosyayı silme, telefon hesabından herhangi bir dosyayı indirebilme bu uygulamanın sadece bazı özellikleridir. Tabiki daha önceden yüklediğin müzikleri dinleyebilir ve indirebilirsin.

Uygulamanın en ilgi çekici özelliklerinden biri 4shared hesabınla tüm resimlerini eş zamanlayabilmektir. WiFi erişimin olduğu sürece her seferinde otomatik olarak indirmeyi başlatmak için bu hizmet seçeneğini aktive edebilirsin.

Tüm bu yönetme özelliklerinin yanı sıra, 4shared otuz milyon kullanıcının yüklediği dosyalara da erişimini sağlar. Bunun için sadece arama seçeneğini kullan ve istediğin dosyayı indirmeye başlayabilirsin.

4shared bu hizmetin kullanıcıları için oldukça yararlıdır. Bu uygulama sayesinde, tüm dosyalarını sorunsuzca basit arayüzü sayesinde yönetebilirsin.
Gereksinimler

Android 2.1 ya da üzeri modelleri gerektirir.

X